konsultacje psychodietetyczne
psychodietetyk
 • Jesteś zmęczona dietami i nadal nie ważysz, ile byś chciała?
 • Jesz pod wpływem stresu i emocji, co powoduje, że tyjesz?
 • Czujesz, że straciłaś kontrolę nad jedzeniem?
 • Chcesz lepiej czuć się ze sobą, żeby jedzenie przestało być problemem?

Nie musisz przechodzić na kolejną dietę, żeby schudnąć i naprawić relację z jedzeniem. Pracując nad zmianą podejścia do jedzenia i swojego ciała, możemy wyeliminować przyczyny Twoich trudności. Bez konieczności ważenia, liczenia kalorii i niepotrzebnych restrykcji.

Nie musisz przechodzić na kolejną dietę, żeby schudnąć i naprawić relację z jedzeniem. Pracując nad zmianą podejścia do jedzenia i swojego ciała, możemy wyeliminować przyczyny Twoich trudności. Bez konieczności ważenia produktów, liczenia kalorii i niepotrzebnych restrykcji.

Konsultacje psychodietetyczne to dobre rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli

 • masz za sobą nieskuteczne próby odchudzania
 • brakuje Ci motywacji lub masz słomiany zapał
 • jesteś w błędnym kole stosowania różnych diet i objadania się, odchudzania i tycia
 • jesz pod wpływem emocji, w stresie, w samotności
 • Twoje myśli wciąż krążą wokół jedzenia i wagi, co utrudnia Ci codzienne życie
 • nie akceptujesz swojego wyglądu
 • masz niską samoocenę i ograniczasz kontakty towarzyskie

Mam na imię Dorota

i pomogę Ci rozwiązać Twoje problemy z jedzeniem.

Moim celem jest nie tylko pomóc Ci w zmianie w obrębie diety i masy ciała, ale też w zmianie myślenia. Chcę nauczyć Cię troszczyć się o swoje ciało, a nie katować kolejną dietą, radzić sobie z emocjami bez sięgania po słodycze i odzyskać równowagę, żeby mieć takie życie, jakie pragniesz.

Dowiedz się więcej o mnie

Dzięki naszej współpracy:

 • zbudujesz wewnętrzną motywację do zmiany
 • dowiesz się jak wyjść z błędnego koła odchudzania
 • pokonasz prawdziwe przyczyny trudności z odchudzaniem, które każą Ci jeść słodycze lub obniżają motywację
 • zaczniesz jeść świadomie i intuicyjnie bez diet, sztywnych zasad i zakazów
 • nauczysz się radzić sobie ze stresem i negatywnymi myślami, które są przyczyną nadmiernego jedzenia
 • zwiększysz pewność siebie i akceptację swojego ciała
 • poznasz konkretne narzędzia i strategie, które pomogą Ci poradzić sobie z pokusami
 • nauczysz się słuchać swojego ciała, traktować z troską niezależnie od tego, ile waży

Korzystając z ćwiczeń z zakresu psychodietetyki, pomagam uporać się z prawdziwymi barierami na drodze do poprawy zdrowia i sylwetki. Czasem to emocje i stres, kiedy sięgamy po jedzenie, czasem przekonania na temat diet lub wcześniejsze doświadczenia, które nie pozwalają Ci uwierzyć w siebie.

Korzystając z ćwiczeń z zakresu psychodietetyki, pomagam uporać się z prawdziwymi barierami na drodze do poprawy zdrowia i sylwetki. Czasem to emocje i stres, kiedy sięgamy po jedzenie, czasem przekonania na temat diet lub wcześniejsze doświadczenia, które nie pozwalają Ci uwierzyć w siebie.

Na czym polegają konsultacje psychodietetyczne?

Podczas pierwszej konsultacji zadam Ci różne pytania konieczne do wstępnej diagnozy. Zapytam o obecne trudności, historię odchudzania, podejście do jedzenia i swojego ciała. Opowiem nad jakimi obszarami będziemy pracować, w jaki sposób i co możemy razem osiągnąć. Odpowiem na nurtujące Cię pytania.
Już na pierwszej wizycie otrzymasz wstępne zalecenia, wskazówki i ćwiczenie motywacyjne do domu. Nawet jeżeli nie zdecydujesz się na kolejne spotkanie.

Umów się na pierwszą konsultację i rozpocznij zmianę

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę, pamiętaj, że zmiana to proces, który u każdego trwa różnie. Częstotliwość spotkań ustalimy na pierwszej wizycie. Będziemy pracować nad realizacją celów oraz radzeniem sobie z problemami. Przygotowujemy się na trudności w przyszłości. Między wizytami poproszę Cię o robienie „zadań domowych” (np. napisanie, narysowanie, przeczytanie czegoś), aby proces nie ograniczał się tylko do naszych rozmów.

Dlaczego warto ?

Łączę dietetykę i psychologię

Jako dietetyk i psycholog patrzę holistycznie. Nie skupiam się tylko na zdrowym talerzu, ale na zmianie myślenia i wyeliminowaniu przyczyn trudności z jedzeniem. Takie kompleksowe podejście prowadzi do zmiany na wadze moich pacjentek i w innych obszarach życia na lepsze.

Podchodzę indywidualnie

Nie interesują mnie szablonowe rozwiązania, ale Twoje potrzeby. Chcesz zacząć jeść zdrowo i z przyjemnością - poznasz zasady i proste sposoby. Chcesz radzić sobie lepiej z emocjami, które zajadasz - skupimy się bardziej psychologicznie. Cały proces zmiany jest w zgodzie z Tobą, dopasowany do problemu z jakim się zgłaszasz. Ty decydujesz o tempie wprowadzania zmian.
dymek z rozmową

Przede wszystkim wsparcie

Spotkania przebiegają w przyjaznej atmosferze, pełnej akceptacji i wyrozumiałości. Nie rozliczam z potknięć, bo rozumiem, że zmiany są trudne. Nie musimy się ważyć, jeżeli to dla Ciebie trudne. Otrzymasz pomoc i wsparcie również w złych momentach, wyrzutach sumienia lub smutku. Między spotkaniami jesteśmy w kontakcie mailowym.

Zadaj pytanie

Nie jesteś pewna? Chcesz uzyskać więcej informacji o współpracy?

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pracownię Zdrowego Stylu Dorota Wójcik w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.