Oferta

Odchudzanie - trwała zmiana

To propozycja dla osób, które chcą zdrowo schudnąć, są zmęczone stosowaniem diet, sztywnych jadłospisów i powrotem do wcześniejszej masy ciała. Efektem współpracy jest nie tylko utrata kilogramów, ale całościowa przemiana, która owocuje zwiększeniem pewności siebie, akceptacji i poczucia własnej wartości.

Umów się na wizytę

Porady psychodietetyka

To idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z problemami żywieniowymi, jak zaburzona relacja z jedzeniem, jedzenie pod wpływem emocji i stresu, niepohamowany apetyt na słodycze, jak również dla tych, którzy potrzebują motywacji i wsparcia w zmianie nawyków żywieniowych z powodu nadwagi lub chorób.

Umów się na wizytę

Konsultacje on-line

To rozwiązanie dla osób zabieganych lub mieszkających daleko. Porady za pośrednictwem internetu umożliwiają nam stały kontakt bez względu na porę dnia i odległość.

Umów się na wizytę

Jak wygląda wizyta u psychodietetyka ?

Pierwsze spotkanie polega na zebraniu informacji niezbędnych do opracowania zaleceń i planu współpracy. Omówimy dotychczasowy sposób odżywiania, wcześniejsze próby odchudzania lub zmiany diety i stan zdrowia. Otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Na koniec wspólnie ustalimy cele i plan dalszej współpracy, dopasowany do Twojego stylu życia, możliwości i oczekiwań.

Podczas kolejnych spotkań pracujemy nad realizacją celów oraz radzeniem sobie z trudnościami w odchudzaniu i problemami żywieniowymi, jak np. zajadanie stresu, podjadanie słodyczy. Otrzymasz indywidualne zalecenia dietetyczne, przepisy na zdrowe i smaczne posiłki. Ale to nie wszystko! Poznasz dopasowane do Ciebie narzędzia i metody, które wzmocnią Twoją motywację, wytrwałość i pewność siebie.

Dowiedz się więcej

Pakiety promocyjne

Najczęściej zadawane pytania

Psychodietetyk to specjalista, który posiada wiedzę z zakresu psychologii i dietetyki. Pomaga osobom, które bezskutecznie próbują schudnąć, nie mogą utrzymać satysfakcjonującej masy ciała, brakuje im motywacji i wytrwałości lub borykają się z innymi problemami żywieniowymi, m.in. zajadaniem stresu i emocji, niepohamowanym apetytem na słodycze. To osoba, która mówi nie tylko, co należy zmienić, aby zachować zdrowie i szczupłą sylwetkę, ale również, jak to wcielić w życie.

Wizyta nie wymaga szczególnego przygotowania. Zaleca się zabrać ze sobą aktualne wyniki badań laboratoryjnych, jeżeli takie się posiada lub dokumentację dotyczącą dotychczasowych prób zmiany diety lub odchudzania (np. zalecenia lekarza i innych specjalistów, przepisane jadłospisy).

Uważam, że narzucony jadłospis nie przynosi trwałych efektów w odchudzaniu i zmianie odżywiania. Badania pokazują, że diety nie działają, bo aż 95% osób, które były na diecie, wraca do poprzedniej wagi lub wyższej. Plan, który zakłada dokładnie co, ile i kiedy mamy zjeść, nie uczy podejmowania świadomych decyzji i radzenia sobie z pokusami w przyszłości. Ja pomagam w zmianie nawyków żywieniowych, co skutkuje trwałą poprawą zdrowia, samopoczucia i sylwetki .

Jako psychodietetyk pracuję przede wszystkim nad wyeliminowaniem przyczyn niezdrowych nawyków lub zaburzonej relacji z jedzeniem oraz dostarczam wsparcia psychologicznego na każdym etapie zmiany, również w chwilach kryzysu. Wyznając zasadę – „Odchudzanie zaczyna się w głowie” – patrzę na problem całościowo, a nie tylko przez pryzmat talerza. Wspólnie pracujemy nie tylko nad poszerzaniem wiedzy żywieniowej i zmianą nawyków, ale także nad nastawieniem, motywacją, poczuciem własnej wartości i trwałą zmianą.

Tak, istnieje możliwość konsultacji on-line przez Skype.

Tak, konsultacje obejmują dzieci. Pracując z dzieckiem koncentruję się na wprowadzaniu zdrowych nawyków żywieniowych i kształtowaniu zdrowego stylu życia. Spotkania przebiegają w swobodnej atmosferze, podczas których korzystam z gier i zabaw edukacyjnych dostosowanych do wieku dziecka.
W przypadku osób niepełnoletnich na pierwszą wizytę należy zgłosić się z rodzicem lub prawnym opiekunem.