Oferta

Oferta

Odchudzanie - trwała zmiana

To propozycja dla osób, które chcą zdrowo schudnąć, są zmęczone stosowaniem nieskutecznych diet i powrotem do wcześniejszej masy ciała. Efektem współpracy jest nie tylko utrata kilogramów, ale całościowa przemiana, która owocuje zwiększeniem pewności siebie, akceptacji i poczucia własnej wartości.

Dowiedz się więcej

Zmiana nawyków żywieniowych krok po kroku

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą uporać się ze złymi przyzwyczajeniami i pokusami. Współpraca z psychodietetykiem pomoże Ci trwale zmienić nawyki żywieniowe bez głodu i frustracji, jak na tradycyjnej diecie i cieszyć się nowym stylem życia.

Dowiedz się więcej

Konsultacje dietetyczne

Zdrowe odżywianie nie musi być trudne i skomplikowane. Poznasz racjonalne i pozytywne podejście do jedzenia. Dowiesz się, jak poprawić swoje zdrowie w towarzyszących chorobach, nie tracąc radości z życia. Masz dość sztywnych jadłospisów, a w zamian chcesz jeść racjonalnie, z przyjemnością i do syta?

Dowiedz się więcej

Konsultacje psychodietetyczne w obszarze problemów z jedzeniem

Odchudzanie, zaburzenia odżywiania lub niezadowolenie ze swojego ciała często wymagają pomocy dietetycznej ze wsparciem psychologicznym. Celem konsultacji psychodietetycznych jest pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z odżywianiem, wszędzie tam, gdzie sama dieta nie wystarcza (jak kompulsywne objadanie się, zajadanie stresu, uzależnienie od słodyczy, niska samoocena). Chcesz odzyskać kontrolę nad jedzeniem?

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

Pierwsza wizyta nie wymaga szczególnego przygotowania. Jeżeli posiadasz aktualne wyniki badań laboratoryjnych lub dokumentację dotyczącą dotychczasowych prób zmiany diety lub odchudzania (np. zalecenia lekarza i innych specjalistów, przepisane jadłospisy), proszę weź je ze sobą.

Narzucony jadłospis często nie przynosi trwałych efektów w odchudzaniu i zmianie odżywiania. Badania pokazują, że aż 95% osób, które były na diecie odchudzającej, wraca do poprzedniej wagi lub wyższej. Plan, który zakłada dokładnie co, ile i kiedy mamy zjeść, nie uczy podejmowania świadomych decyzji i radzenia sobie z pokusami w przyszłości. Co więcej przyczyna problemów z jedzeniem może nie dotyczyć tylko zawartości talerza i wtedy jadłospis nie pomoże.

Jako psychodietetyk pracuję przede wszystkim nad wyeliminowaniem przyczyn nadwagi, niezdrowych nawyków lub zaburzonej relacji z jedzeniem. Dlatego otrzymasz ode mnie zalecenia żywieniowe, wskazówki jak się odnaleźć w zdrowym odżywianiu i jednocześnie wsparcie psychologiczne na każdym etapie zmiany, również w chwilach kryzysu. Wyznając zasadę – „Odchudzanie zaczyna się w głowie” – patrzę na problem całościowo, a nie tylko przez pryzmat talerza. Wspólnie pracujemy nie tylko nad poszerzaniem wiedzy żywieniowej i zmianą nawyków, ale także nad nastawieniem, motywacją, poczuciem własnej wartości i trwałą zmianą.

Tak, każda konsultacja może odbyć się on-line przez Skype.

Pracuję z osobami powyżej 18 r.ż.