Oferta

Odchudzanie - trwała zmiana

To propozycja dla osób, które chcą zdrowo schudnąć, są zmęczone stosowaniem nieskutecznych diet i powrotem do wcześniejszej masy ciała. Efektem współpracy jest nie tylko utrata kilogramów, ale całościowa przemiana, która owocuje zwiększeniem pewności siebie, akceptacji i poczucia własnej wartości.

Dowiedz się więcej

Poradnictwo żywieniowe

Konsultacje dietetyczne to pomoc w zmianie sposobu odżywiania, której celem jest poprawa zdrowia, sylwetki i jakości życia. To oferta dla osób, które mają dość sztywnych jadłospisów, a w zamian chciałyby nauczyć się jeść racjonalnie i z przyjemnością.

Dowiedz się więcej

Zmiana nawyków żywieniowych krok po kroku

To dobre rozwiązanie dla osób, które chcą trwale zmienić nawyki żywieniowe i swój styl życia, ale nie chcą trzymać się jadłospisów, ani czuć głodu i frustracji.

Dowiedz się więcej

Konsultacje psychologiczne w obszarze problemów z jedzeniem

Celem konsultacji psychologicznych jest pomoc w rozwiązaniu problemów związanych bezpośrednio lub pośrednio z odżywianiem. To oferta dla osób, które potrzebują psychologicznego wsparcia w odchudzaniu, zaburzonym odżywianiu lub zmianie nawyków żywieniowych w chorobach lub po operacji bariatrycznej.

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

Pierwsza wizyta nie wymaga szczególnego przygotowania. Zaleca się zabrać ze sobą aktualne wyniki badań laboratoryjnych, jeżeli takie się posiada lub dokumentację dotyczącą dotychczasowych prób zmiany diety lub odchudzania (np. zalecenia lekarza i innych specjalistów, przepisane jadłospisy).

Uważam, że narzucony jadłospis nie przynosi trwałych efektów w odchudzaniu i zmianie odżywiania. Badania pokazują, że diety nie działają, bo aż 95% osób, które były na diecie, wraca do poprzedniej wagi lub wyższej. Plan, który zakłada dokładnie co, ile i kiedy mamy zjeść, nie uczy podejmowania świadomych decyzji i radzenia sobie z pokusami w przyszłości. Ja pomagam w zmianie nawyków żywieniowych, co skutkuje trwałą poprawą zdrowia, samopoczucia i sylwetki .

Jako psychodietetyk pracuję przede wszystkim nad wyeliminowaniem przyczyn nadwagi, niezdrowych nawyków lub zaburzonej relacji z jedzeniem. Dlatego otrzymasz ode mnie zalecenia żywieniowe, wskazówki jak się odnaleźć w zdrowym odżywianiu i jednocześnie wsparcie psychologiczne na każdym etapie zmiany, również w chwilach kryzysu. Wyznając zasadę – „Odchudzanie zaczyna się w głowie” – patrzę na problem całościowo, a nie tylko przez pryzmat talerza. Wspólnie pracujemy nie tylko nad poszerzaniem wiedzy żywieniowej i zmianą nawyków, ale także nad nastawieniem, motywacją, poczuciem własnej wartości i trwałą zmianą.

Tak, każda konsultacja może odbyć się on-line przez Skype.

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 16 r.ż.
W przypadku osób niepełnoletnich na pierwszą wizytę należy zgłosić się z rodzicem lub prawnym opiekunem.