Dlaczego nie mogę schudnąć?

Praktyczny warsztat z psychodietetykiem

10.listopada 2018
(sobota)

 godz. 10-12

ul. Zakładowa 9G/4
Wrocław


Odchudzanie wygląda podobnie...

Większość kobiet deklaruje, że przynajmniej raz była na diecie. Jeżeli jesteś jedną z nich, z pewnością pamiętasz, że ograniczałaś kalorie, rezygnowałaś z ulubionych potraw. Możliwe, że planowałaś odstawić słodycze już na zawsze. Zapisałaś się na fitness kilka razy w tygodniu. Głód, wahania nastrojów, nadzieja na upragniony efekt to mieszanka odczuć, która towarzyszy wielu odchudzającym się osobom.
I wreszcie przychodzi ten moment, że sprężyna, którą mocno zaciskałaś, w końcu pękła. Stało się coś, splot różnych okoliczności sprawił, że wróciłaś do starych nawyków. Pojawiły się wyrzuty sumienia, frustracja i złość, że wyobrażenie o szczupłej sylwetce znów się oddaliło.

A gdyby już nigdy nie musieć być na diecie?

Przyjdź na wyjątkowy warsztat, podczas którego przy kawie masz okazję poznać osoby, które łączą podobne historie. Będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami i odpowiadać na pytania:

  • Dlaczego diety nie działają?
  • Jakie są największe przeszkody w odchudzaniu? i...
  • Dlaczego większość z nich nie jest związana z jedzeniem?

Dlaczego warto?

✔ dowiesz się, jakie są Twoje bariery i przeszkody na drodze odchudzania,
✔ poznasz sposoby, jak rozpoznawać i eliminować te przeszkody,
✔ masz okazję w przyjemnej atmosferze poznać ciekawych ludzi
✔ otrzymasz motywację i wsparcie
✔ w kameralnej grupie przy kawie możesz porozmawiać z osobami, które podobnie jak Ty szukają rozwiązań i chcą się rozwijać nie tylko w tematyce odżywiania.

Cena warsztatu – 20 zł – obejmuje materiały oraz poczęstunek podczas przerwy.

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział, należy do dnia 07. listopada wpłacić 20 zł przelewem na konto 26 1050 1256 1000 0022 6619 9500 – w tytule: „imię i nazwisko warsztaty 10.11.2018”

Dowiedz się więcej

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną
📩 dorota@pracowniazdrowegostylu.pl
☎ 696-092-081

Prowadząca

Dorota Wójcik, dietetyk, psycholog, psychodietetyk i farmaceutka. Pomaga w zdrowym odchudzaniu i zmianie nawyków żywieniowych. Propagatorka pozytywnego podejścia do odchudzania bez diet i wyrzeczeń, ale z troską i w zgodzie ze sobą. Absolwentka Uniwersytetu SWPS i Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Autorka bloga PracowniaZdrowegoStylu.pl