Dorota Wójcik

DIETETYK, PSYCHOLOG, PSYCHODIETETYK, FARMACEUTKA

Konsultacje psychodietetyczne
Konsultacje psychologiczne w zaburzeniach odżywiania
Odchudzanie - trwała zmiana
(w gabinecie i on-line)

Pomagam kobietom w odchudzaniu i w odzyskaniu dobrej relacji z jedzeniem. Jestem propagatorką pozytywnego odchudzania, bez restrykcyjnych diet, sztywnych jadłospisów  i zakazów, za to w zgodzie ze sobą. Skutecznie łączę dietetykę z psychologią, dlatego pomagam nie tylko zmienić zawartość talerza, ale poprawić relację z jedzeniem i pokonać przyczyny problemów z jedzeniem.
Moim celem jest, aby kobiety przestały kojarzyć odchudzanie z przejściem na dietę, aby zdrowy styl życia był przejawem troski o siebie i swoje ciało.

Ukończyłam z wyróżnieniem psychologię i psychodietetykę na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Odbyłam certyfikowany staż zawodowy w Instytucie Psychodietetyki i w tym miejscu dodatkowo kurs „Psychodietetyka w praktyce”.
Dyplom potwierdzający posiadanie kwalifikacji w obrębie zawodu dietetyka uzyskałam w Akademii Dietetyki. Tytuł magistra farmacji zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.
Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach dotyczących psychologicznych aspektów odżywiania, jak również dietetyki klinicznej i bilansowania diet (w tym wegańskiej).
Prowadzę konsultacje indywidualne, wykłady, autorskie warsztaty i grupy wsparcia. Pracę psychologiczną poddaję superwizji.

Jestem miłośniczką własnego ogródka warzywnego i białych hortensji. Kiedy grządki zamarzają, maluję meble, dając im drugie życie lub pielęgnuję całkiem sporą kolekcję kwiatów doniczkowych.
Spotkania w gabinecie dają mi ogromną przyjemność, a największą satysfakcją są dla mnie sukcesy pacjentów oraz obserwowanie ich wewnętrznej zmiany. Wtedy wiem, że to co robię, ma sens.

Umów się na wizytę
Dorota Wójcik - ZnanyLekarz.pl