10 kroków do trwałej zmiany nawyków żywieniowych

Warsztat z psychodietetykiem

8. grudnia 2018
(sobota)

 godz. 10-12

ul. Zakładowa 9G/4
Wrocław


Jeżeli jesteś osobą, która już nie raz sobie postanawiała, że schudnie, ale nie wiesz, jak to zrobić – ten warsztat jest dla Ciebie.

Jeżeli należysz do tych, którzy uważają, że zdrowe odżywianie jest trudne – ten warsztat jest tym bardziej dla Ciebie.

Jeżeli jesteś w błędnym kole odchudzania się i tycia, masz za sobą wiele diet i szukasz sposobu, który zmieni Twój sposób odżywiania i Ciebie na dobre i na stałe – ten warsztat tworzę także z myślą o Tobie.

Diety nie działają...

Czy wiesz, że 80% osób, które stosowały diety odchudzające w ciągu dwóch lat wraca do swojej wyjściowej masy ciała[1]? A połowa z nich po pięciu latach waży więcej niż przed odchudzaniem[2]?

  • Przestrzeganie sztywnego jadłospisu, często nie dopasowanego do naszego trybu życia
  • godziny spędzone w kuchni
  • rezygnacja z ulubionych produktów i potraw
  • wyeliminowanie słodyczy…

to wszystko sprawia, że prędzej czy później masz dość tej całej diety i wracasz do poprzednich nawyków (i do poprzedniej masy ciała).

A gdyby tak zacząć inaczej? Krok po kroku...

Najpierw ustalić cele bliższe i dalsze, później opracować plan działania oraz przygotować się na trudności…

A co dalej? Nie chcę Ci zdradzać wszystkich kroków i strategii, które poznasz na warsztacie.

Dlaczego warto wziąć udział?

✔ otrzymasz dużą dawkę WIEDZY do wykorzystania od razu
✔ poznasz rozwiązania, które nie są nastawione na krótki efekt, ale na trwałą zmianę
✔ zwiększysz ŚWIADOMOŚĆ żywieniową
✔ pomogę Ci opracować indywidualny PLAN działania
✔ otrzymasz motywację i wsparcie
✔ w kameralnej grupie przy kawie możesz porozmawiać z osobami, które podobnie jak Ty szukają rozwiązań i chcą się rozwijać nie tylko w tematyce odżywiania.

Uczestnicy poprzednich warsztatów napisali:

😁„Fajnie było spotkać się z ludźmi, którzy wiedzą, o czym mówisz (mają podobne problemy). Zaczęłam trochę inaczej patrzeć na łączenie posiłków i na ich kaloryczność.”

📈„Konieczność systematycznej samoobserwacji, małe kroki lepsze od radykalnych, planowanie jest ważne – to konkretne wskazówki, które pomogą mi osiągnąć cel”

🍀„Uporządkowanie informacji, przypomnienie sobie podstaw zdrowego stylu życia, świadoma ocena w przyjaznej atmosferze, gdzie mogę popełniać błędy, które nie pozwalają mi schudnąć.”

Cena warsztatu – 20 zł – obejmuje materiały oraz poczęstunek podczas przerwy.

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział, należy do dnia 6. grudnia wpłacić 20 zł przelewem na konto 26 1050 1256 1000 0022 6619 9500 – w tytule: „imię i nazwisko warsztaty”

Dowiedz się więcej

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną
📩 dorota@pracowniazdrowegostylu.pl
☎ 696-092-081

Prowadząca

Dorota Wójcik, dietetyk, psycholog, psychodietetyk i farmaceutka. Pomaga w zdrowym odchudzaniu i zmianie nawyków żywieniowych. Propagatorka pozytywnego podejścia do odchudzania bez diet i wyrzeczeń, ale z troską i w zgodzie ze sobą. Absolwentka Uniwersytetu SWPS i Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Autorka bloga PracowniaZdrowegoStylu.pl

1. Wing, R.R., Phelan S. (2005). Long-term weight loss maintenance. The American Journal of Clinical Nutrition, 82(1)1,  222–225.
2. Wieczorkowska-Wierzbińska, G. (2011). Psychologiczne ograniczenia. Warszawa : Wydawnictwo Naukowe Wydziału Zarządzania UW.