Jestem dietetykiem,
psychologiem odżywiania
i specjalistką psychodietetyki

Pomogę Ci  zdrowo i skutecznie schudnąć, zmienić nawyki żywieniowe oraz polubić zdrowy styl życia

POZNAJMY SIĘ

Indywidualne podejście

Nie narzucam zasad i nie układam jadłospisów. Wspólnie ustalamy cele i plan żywieniowy w oparciu o Twoje potrzeby, możliwości i aktualny styl życia. Wszystko po to, aby zmiana dokonywała się w zgodzie z Tobą. Spotkania odbywają się w przyjaznej atmosferze, aby każdy czuł się wyjątkowo.

Opieka dietetyka i psychologa

Połączenie dziedzin dietetyki i psychologii pozwala mi lepiej zrozumieć moich pacjentów, aby skutecznie pomagać i wspierać w problemach nie tylko związanych z odżywianiem. Wyznając zasadę, że "jedzenie zaczyna się w głowie", na problemy moich pacjentów patrzę holistycznie, a nie tylko przez pryzmat talerza. 

okrągły zegar

Profesjonalnie i skutecznie

Wszelkie zalecenia dietetyczne i wsparcie psychologiczne przekazuję  w oparciu o rzetelną wiedzę i dowody naukowe (ang. evidence-based practice). Stale rozwijam swoje kompetencje poprzez udział  w kursach i szkoleniach. Swoją pracę poddaję superwizji  u doświadczonych terapeutów. 

W czym mogę Ci pomóc?

Chcesz skutecznie i trwale schudnąć?

Określimy źródła problemów z jedzeniem oraz wyeliminujemy bariery na drodze do osiągnięcia i utrzymania satysfakcjonującej masy ciała. Zamiast gotowego jadłospisu powiem Ci, jak odżywiać swoje ciało i dbać o nie, zamiast katować dietami.

Masz za sobą niepowodzenia na dietach?

Podpowiem Ci, jak odzyskać wiarę we własne możliwości, nawet jeżeli próbowałaś już tak wielu metod, że w nic nie wierzysz. Pokażę Ci inne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest odchudzanie bez diety, głodu i frustracji.

Potrzebujesz porady żywieniowej?

Oferuję porady żywieniowe dostosowane do Twoich potrzeb, stylu życia i możliwości. Otrzymasz praktyczne wskazówki na temat planowania, komponowania posiłków i gotowania oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Potrzebujesz motywacji i wsparcia?

Pomogę Ci odbudować pozytywną motywację i pokażę metody, jak ją utrzymać, aby wytrwać. Otrzymasz wsparcie w swoim problemie oraz na każdym etapie wprowadzania zmian, także w trudnych momentach i kryzysach.

Nie masz kontroli nad jedzeniem?

Powiem Ci, jak poradzić sobie z problemem zajadania stresu i emocji, z kompulsywnym objadaniem się lub niepohamowanym apetytem na słodycze.

aby dowiedzieć się, jak mogę Ci pomóc

zielona roslina na dloni
Wiadomość nie mogła zostać wysłana. Spróbuj ponownie.
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy! Wejdź na skrzynkę mailową i potwierdź zapisanie się do newslettera, aby pobrać e-book.

Odkryj nowe podejście do odchudzania 

Pobierz darmowy e-book i dowiedz się, jak schudnąć dzięki zmianie nawyków żywieniowych

Poznaj naszą ofertę

dymek z rozmową

Poradnictwo dietetyczne i wsparcie psychologiczne

Pomagam osobom, które chcą uzyskać prawidłową masę ciała, odżywiać się zdrowo na codzień i zbudować pozytywną relację z jedzeniem. Prowadzę konsultacje dietetyczne indywidualne i dla par oraz konsultacje psychologiczne w obszarze problemów z jedzeniem. Oferuję kompleksowe Programy odchudzające i zmiany nawyków żywieniowych.

Warsztaty i wykłady

Prowadzę warsztaty i wykłady, podczas których propaguję pozytywne podejście do odchudzania bez diet i wyrzeczeń. Przekazuję wiedzę i konkretne narzędzia do wdrożenia w życie. Jeżeli chcesz poznać osoby, które mają podobne doświadczenia, motywują się i wspierają, zapisz się na najbliższe warsztaty.

i wybierz to co najbardziej Cię interesuje.

Opinie pacjentów

Co nowego na blogu?

Jaka jest różnica między przejściem na dietę a zmianą nawyków żywieniowych?

Kiedy w wyszukiwarce wpiszemy hasło „jak schudnąć?” znajdziemy setki pomysłów. Jeden rodzaj rozwiązań to gotowe do ściągnięcia jadłospisy, detoksy, wyzwania, przeróżne diety. Z drugiej strony coraz więcej mówi się o zmianie nawyków żywieniowych. Trzeba pamiętać, że to dwie różne drogi.

Czekając na wróżkę motywacyjną, czyli skąd czerpać siły do działania

Wiele osób, z którymi rozmawiam, deklaruje, że bardzo chciałyby schudnąć i regularnie ćwiczyć. Cały czas jednak czekają. Czekają na siły do działania, na tzw. bata nad sobą, lepszy moment, aż w końcu się zachce. "Jak zacznę dietę, wtedy przestanę jeść słodycze." "Kiedy zobaczę efekty, nabiorę motywacji."

Your subscription could not be saved. Please try again.
Your subscription has been successful.

Zapisz się do newslettera

Dołącz do grona osób, które regularnie otrzymują informacje o nowych wpisach na blogu, warsztatach i wydarzeniach.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na przesyłanie informacji o nowościach, produktach i usługach.